SEMİNER / ETKİNLİK VE ORGANİZASYON

K.K.T.C. Kurumsal Etkinlik ve Organizasyon Fotoğraf ve Video hizmeti

 

Kurumsal Etkinlik Organizasyon Fotoğraf ve Video hizmeti

 

Etkinlik ve Organizasyonlarınız İçin Profesyonel Çekimler!

K.K.T.C. Event ve Organizasyon fotoğrafçısı Stüdyo Alem Photography North Cyprus, Yıl boyu kurumsal sektörünüzde düzenleyeceğiniz kongre, konferans, eğitim semineri, şirket yemeği ve her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızı tam profesyonel ekip ve ekipmanlarla fotoğraf ve video hizmeti vermektedir. Kurumsal kimliğinizi oluşturacak, web sitelerinde, sosyal medyada ve tüm tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz yüksek referanslı görsellerinizi kongre ve fuar fotoğrafçılığında uzman ekibimizle kurumsal firmanızı tercih edilen ve güvenilen firmalardan biri haline getirebilir.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, organizasyon ve kurumsal toplantı fotoğrafçısı Stüdyo Alem Fotoğrafçılık, Girne, Lefkoşa, Mağusa, İskele, Bafra, Güzelyurt olmak üzere adanın tümünde Event, Organizasyon, Konferans, Seminer, Gala geceleri, Şirket yemekleri vb toplantılarınızda fotoğraf ve video hizmeti sunmaktadır.

 

FUAR, ORGANİZASYON, EVENT FOTOĞRAF ÇEKİMİ

 

ŞİRKET VE BAYİ TOPLANTILARI

Kurumsal Firmanız ile Attığınız her Adımı, Ölümsüzleştirin!

Kuzey Kıbrıs Etkinlik Fotoğrafçısı, ile artık attığınız her adım kayıt altında…

Bir kurumun ya da şirketin açılış, organizasyon, etkinlik, eğitim ve motivasyon toplantıları, gala geceleri, şirket yemekleri, şirket eğitim semirnerleri, personel geceleri, yurtdışı event ve etkinlik gibi organizasyonlarınızda elbette ki profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerine ihtiyacı olacak. Sektöre yeni girmiş ya da yıllardır var olan firmalar yapacakları tanıtımlarda önemli rol oynayan ve etkili bir iletişim ayağı olan  Kıbrıs Etkinlik  fotoğrafçılığı basın konumlandırmasında, sunumlarda veya benzer tanıtım materyallerinde en etkili karelerin kullanılmasını sağlıyor. Etkinlik fotoğrafçısı temin eden ajanslarla çalışılarak kurumsal kimlik desteklenmiş oluyor.

ETKİNLİK VE ORGANİZASYON FOTOĞRAF ÇEKİMİ

 

Tek yönlü bir iletişim aracı olan konferanslarda bilim, sanat ve fikir insanları bir araya gelerek, bilgi ve düşüncelerini aktarırken, uzman Kıbrıs etkinlik fotoğarfçısı Stüdyo Alem ve Ekibi, yıllardır üstlendiği birçok konferansın kusursuz ve en yüksek görsel kalitesi ile ölümsüzleştiriyor.  Profesyonel etkinlik fotoğrafçısı tarafından hazırlanan Kıbrıs event ve organizasyon fotoğrafları en güçlü tanıtım araçlarından olan internet ve gazetelerde yer alır. Etkinlik görselleriniz markanızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlarken fotoğraf arşivi oluşturmanızı ve yeni iş birlikleri kurmanızı kolaylaştırır.

 

KONFERANS VE SEMİNER

EĞİTİM VE MOTİVASYON TOPLANTILARI

TAKIM RUHU VE MOTİVASYON ETKİNLİKLERİ

GALA GECELERİ

ŞİRKET YEMEKLERİ

ŞİRKET EĞİTİM SEMİNERLERİ

PERSONEL GECELERİ

TSM GLOBAL Şirketi KKTC fotoğrafları için tıklayın K.K.T.C. Event ve Organizasyon fotoğrafçısı 

 

 

REFERANSLAR