STUDYO ALEM HAKKINDA

HİKAYEMİZ

Stüdyo Alem Fotoğrafçılık, bir Alemdar Elektronik Ltd. Kuruluşudur.
Aile şirketimiz 1980li yıllarda bilgisayar kursları vererek iş hayatına başlamıştır. 1982 yılından itibaren Radyo, Televizyon ve Müzik Seti tamiri ile büyümeye başlamış ve 1988 yılında Alemdar Elektronik LTD ŞTİ adını alarak bugünkü konumuna gelmiştir. Geçen bu süre içinde elektronik yedek parçaya verdiği önem ve getirdiği çeşit miktarından dolayı haklı bir şekilde “Elektroniğin Süpermarketi” ibaresini kazanmıştır.

Alemdar Elektronik ailesi hızlı büyümesine 1990 yıllardan başlayıp günümüze kadar devam etmiş ve şu anda Sarayönündeki Merkez Binası’nın yanı sıra Taşkınköy şubesi ile Kuzey Kıbrıs Türk halkına sınırsız ve verimli hizmet vermeye devam etmektedir.
Stüdyo Alem Digital Fotoğrafçılık, 2007 yılında Alemdar Elektronik ailesine kazandırılmış ve 2010 yılı başlarında Dereboyundaki yeni elit ve lüks stüdyosunda fotoğrafçılık hizmeti vermeye başlamıştır.
Stüdyo Alem, Alemdar Ailesi’nin yetiştirdiği iki genç ve dinamik beyin tarafından işletilmekte ve günden güne gelişimini sürdürmektedir.
Kuzey Kıbrıs’ta Fotoğrafçılık hizmetinde sınır tanımayan Stüdyo Alem Fotoğrafçılık, Düğün Fotoğrafçılığı, Hamilelik ve Doğum Anı Fotoğrafçılığında uzmanlaşmıştır.

Kuzey Kıbrıs’ta Düğün ve Doğum Fotoğrafçısı Stüdyo Alem, İç ve Dış Mekan albüm fotoğrafçılığı, Organizasyon fotoğrafçılığı, Sünnet, Kına Gecesi Fotoğrafçılığı, Nişan, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Reklam, Ürün ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Doğum Günü, Özel Parti Fotoğrafları, Kıbrıs Düğün Belgeseli gibi çekimlerin yanında, Profesyonel ve farklı perspektiflerde sıra dışı pozlamalarıyla ünlenmiş Çocuk Fotoğrafçılığı hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. Yarınlarımız, Gözbebeğimiz, biricik varlıklarımızın en güzel günlerini ve anlarını fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirip onlara muhteşem ve paha biçilmez bir miras bırakıyoruz.

Kuzey Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı Stüdyo Alem Photography, Lefkoşa Dereboyu Caddesinde son teknoloji ekipman ve profesyonel kadrosuyla Kıbrıs Fotoğrafçılık sektöründe Kıbrıs’ta Düğün Fotoğrafçısı ve Kıbrıs Düğün Video hizmetleri vermektedir. Düğün günü unutulmaz mutlu anılarımızdan biridir. Bu anılarımızı unutulmaz kılan düğün fotoğraflardır. Düğün fotoğraflarımıza baktıkça o günler hatırlanır , yüzümüzde bir gülümseme belirir. Kıbrıs Düğün fotoğrafçısı Studyo Alem, unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine taşıyacaktır.

En önemli günlerinizi ve anlarınızı fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmekte usta ekibimiz, kurumsal, ürün, aile, mekan, gibi hizmetlerin yanı sıra Kıbrıs Düğün ve Doğum anı Fotoğrafçılığında uzmanlaşmıştır. Farklı tarzı, değişik pozlamaları ve profesyonelliğiyle herkesin beğenisini kazanan uzman ekibimiz; ister stüdyo, ister dış mekan kısacası dilediğiniz her yerde ve her anda sizlerle olup en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyor. Kıbrıs Düğün Fotoğrafları, Kuzey Kıbrıs Doğal Mekan Fotoğrafları, Kıbrıs Drone, Kıbrıs Nişan ve Düğün Albüm Çekimleri, Kıbrıs Kına Gecesi Fotoğrafçısı, Kıbrıs Düğün Fotoğrafçısı Stüdyo Alem Fotoğrafçılık sizleri Dereboyu adresinde beklemektedir.