Kıbrıs Fotoğrafçılık
Hakkımızda
Kuzey Kıbrıs Düğün ve Doğum Fotoğrafçısı Stüdyo Alem, İç ve Dış Mekan albüm fotoğrafçılığı, Organizasyon fotoğrafçılığı, Sünnet, Kına Gecesi Fotoğrafçılığı, Nişan, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Reklam, Ürün ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Doğum Günü, Özel Parti Fotoğrafları, Kıbrıs Düğün Belgeseli gibi çekimlerin yanında, Profesyonel ve farklı perspektiflerde sıra dışı pozlamalarıyla ünlenmiş Çocuk Fotoğrafçılığı hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. .
Search
En Son Eklenen Fotoğraflar
Bize Ulaşın!

Address: Mehmet Akif Avenue 63, Dereboyu / Lefkosa, North Cyprus E-mail:info@studyoalem.com Telephone.: +90 (392) 229 03 62

E-mail:*
Name:*
three − 2 =
Send message Clear

Sıkça Sorulan Sorular

 

 

Kuzey Kıbrıs Stüdyo Alem Fotoğrafçılık

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kuzey Kıbrıs Düğün Fotoğrafçılığı ve hizmetlerimiz hakkında sıkça sorulan sorulara açıklık getirmek sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla bu sayfayı hazırlamış bulunmaktayız. Aşağıda, aklınıza gelen bir çok soruya yanıt bulabilir yada herhangi bir konu hakkında bizlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

REZERVASYON VE RANDEVU İŞLEMLERİ

Nasıl görüşebiliriz?

Studyo Alem Fotoğrafçılık, Dereboyunda bulunan Stüdyo/Ofisinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar. Düğün tarihine karar verdiğimiz andan itibaren, detayları görüşmek, fiyatlar ve pakerler hakkında daha fazla bilgi almak, örnekleri, uygulamaları ve işçilik kalitesini görebilmek ve bizleri daha yakından tanıyabilmek için bizlerle görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Adresinizin bizlere uzak olması, çalışma saatlerinizin uzunluğu yada işlerinizin yoğunluğu nedeniyle görüşme ayarlayamıyorsanız, her nezaman ve her nerede dilerseniz bizler size ulaşabiliriz.

Stüdyo Alem’le çalışmaya karar verdik, şimdi ne yapmalıyım?

Karar verdiğiniz andan itibaren en ince ayrıntıları ve detayları görüşmek üzere buluşup iş sözleşmemizi hazırlıyoruz. Sözleşme imzalandığı andan ve depozit ödendikten itibaren söz konusu düğün tarihi artık sizler için ayrılmıştır.

Tüm detaylar konuşulduktan sonra bir plan çıkarıyoruz ve düğün fotoğrafçılığımızın yol haritasını çıkarmış oluyoruz. Geriye kalan tek şey ömrünüzün en güzel anında sizlere buluşmak….

FOTOĞRAFLARIMI NASIL TESLIM ALABILIRIM  

- PHOTOSHOP & EDIT ISLEMLERI -

Fotoğraflarımı Nasıl Teslim Alacağım? 

Stüdyo Alem Fotoğrafçılık, Düğün fotoğrafları ve her türlü fotoğrafçılık uygulamalarında, fotoğraf teslimatını yüksek çözünürlükte ve digital ortamda teslim etmektedir. Talep edilen süre içinde çekilen tüm fotoğraflar digital ortamda sahibine teslim edilmektedir.

Fotoğraf Finish’leri Nasıl Yapılacak?

Çekilen tüm fotoğraflar photoshop ve benzeri fotoğraf düzenleyici programlar ile rütuşları yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Çekilen  pozlar arasından seçilen fotoğraflar ileri tekniklerle editlenmektedir ve hepsi sahiplerine digital ortamda sunulmaktadır.

Editlenmemiş tüm fotoğraflarımı alabilirmiyim?

Malesef hayır! Sadece editlenmiş fotoğrafları alabilirsiniz.

ÖDEME ŞEKİLLERİ

 

 

Nasıl Ödeyebilirim?

Toplam tutar üzerinden %50′si peşin geri kalanı düğün yada organizasyon tarihinde ödenecek şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi Peşin, Kredi Kartı, Çek yada Banka Transferi yollarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Fatura istemezsem indirim yapılırmı?

Malesef hayır!

Stüdyo Alem Fotoğrafçılık tüm izin ve vergi görevlerini tam olarak yerine getirmekle yükümlü olduğunun farkında ve her müşterisine fatura vermektedir.

 

Vazgeçersek yada Tarih değişirse ödenen depozite ne olur?

Vazgeçtiğiniz taktirde ödenen depozit geri idade edilemez. Ancak, düğün tarihinde yapılan değişikliklerde, randevu durumuna göre yeni tarih için aynı depozit kullanılabilir.

 

 

Top! ENGLISH / TÜRKÇE Web design by Alpadeo.
Social Links:
FACEBOOK
TWITTER