Kıbrıs Fotoğrafçılık
Hakkımızda
Kuzey Kıbrıs Düğün ve Doğum Fotoğrafçısı Stüdyo Alem, İç ve Dış Mekan albüm fotoğrafçılığı, Organizasyon fotoğrafçılığı, Sünnet, Kına Gecesi Fotoğrafçılığı, Nişan, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Reklam, Ürün ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Doğum Günü, Özel Parti Fotoğrafları, Kıbrıs Düğün Belgeseli gibi çekimlerin yanında, Profesyonel ve farklı perspektiflerde sıra dışı pozlamalarıyla ünlenmiş Çocuk Fotoğrafçılığı hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. .
Search
En Son Eklenen Fotoğraflar
Bize Ulaşın!

Address: Mehmet Akif Avenue 63, Dereboyu / Lefkosa, North Cyprus E-mail:info@studyoalem.com Telephone.: +90 (392) 229 03 62

E-mail:*
Name:*
3 − one =
Send message Clear

Düğün Albümleri Paketleri

Ölümsüzleştirilmiş anlarınızı kalitesi ve şık dizaynı ile göz alan bir birinden güzel tasarımlı albümlerle dostlarınızla paylaşma olanağını sunuyoruz. Stüdyo Alem ekibinin sizler için hazırlayacağı Fotoğraf albümleri birkaç yıl değil, bir ömür boyu anılarınızın tap taze kalma garantisini veriyor. Oluşturulacak albümler Standard olarak 10 sayfadan oluşmakta ve her sayfanın kendine has karakter yapısı bulunmaktadır. Albüm sayfalarında yer alacak olan fotoğrafların tümü, sınırsız fotoğraf arasından albüm sahiplerinin bizzat kendilerinin seçeceği 35 ila 50 pozdan oluşmaktadır. Bu pozların tümü albüm sahibine ait olup çalışılacak sayfaların karakter yapısı da kendi beğenileri esasınca düzenlenecektir.

Arzuya ve bütçeye göre seçilecek olan albüm paketlerinde yer alacak olan fotoğraflar, albüm sahiplerinin belirleyeceği herhangi bir mekânda çekilebilir. Dilenirse stüdyo ortamında, dilenirse dış mekânda gerçekleşecek olan çekimler tamamıyla ücretsiz olup, herhangi bir ekstra ücret uygulanmaz.

Albüm Paketleri:

Pegasus Paket:

1 adet 65×35 büyük albüm,

2 adet orta boy albüm,

2 adet cep albümü ve

1 adet 75×100 fotoğraftan oluşmaktadır.

 

Orion Paket:

1 adet 65×35 albüm,

2 adet cep albümü ve

1 adet 75×100 fotoğraftan oluşmaktadır.

 

Lyra Paket:

1 adet 45×30 albüm,

2 adet cep albümü ve

1 adet 75×100 fotoğraftan oluşmaktadır.

 

FİYAT VE BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN….

Top! ENGLISH / TÜRKÇE Web design by Alpadeo.
Social Links:
FACEBOOK
TWITTER