Kıbrıs Fotoğrafçılık
Hakkımızda
Kuzey Kıbrıs Düğün ve Doğum Fotoğrafçısı Stüdyo Alem, İç ve Dış Mekan albüm fotoğrafçılığı, Organizasyon fotoğrafçılığı, Sünnet, Kına Gecesi Fotoğrafçılığı, Nişan, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Reklam, Ürün ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Doğum Günü, Özel Parti Fotoğrafları, Kıbrıs Düğün Belgeseli gibi çekimlerin yanında, Profesyonel ve farklı perspektiflerde sıra dışı pozlamalarıyla ünlenmiş Çocuk Fotoğrafçılığı hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. .
Search
En Son Eklenen Fotoğraflar
Bize Ulaşın!

Address: Mehmet Akif Avenue 63, Dereboyu / Lefkosa, North Cyprus E-mail:info@studyoalem.com Telephone.: +90 (392) 229 03 62

E-mail:*
Name:*
8 × four =
Send message Clear

Nişan Fotoğrafçılığı Paketleri

Evlilikten önceki ilk adım olan Nişan Töreninizde kimsenin sahip olmadığı birbirinden güzel fotoğraflarınız olsun istemezmisiniz? Nişan fotoğrafçılığı hizmeti dahilinde dilerseniz tören anı, aile pozları ve dilerseniz sonsuz mutluluğunuzu yansıtan özel konsept fotoğrafları edinebilirsiniz.

 

Birbirinden özel bu iki insanı bir arayan getiren en mutlu günlerinde yanlarında olan aile, akraba, arkadaş ve tüm dostların bir araya geldiği bu anı fotoğraflamak ve gelecek zamanda hatırlatmak için, tüm diğer paket ve uygulamalarımızda olduğu gibi istenilen mekanda ve zamanda sizlerle olup çekilen tüm fotoğrafları DVD ortamında kullanımıza sunuyoruz.

 

Çekim yapılacak mekan seçimi tamamiyle yeni çiftlerimizin zevkine bırakıldığı gibi herhangi bir ekstra ödemesi de bulunmamaktadır.

 

Stüdyo Alem nişan fotoğrafçılığı hizmeti için randevu almakta geç kalmayın….

Top! ENGLISH / TÜRKÇE Web design by Alpadeo.
Social Links:
FACEBOOK
TWITTER