Kıbrıs Fotoğrafçılık
Hakkımızda
Kuzey Kıbrıs Düğün ve Doğum Fotoğrafçısı Stüdyo Alem, İç ve Dış Mekan albüm fotoğrafçılığı, Organizasyon fotoğrafçılığı, Sünnet, Kına Gecesi Fotoğrafçılığı, Nişan, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Reklam, Ürün ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Doğum Günü, Özel Parti Fotoğrafları, Kıbrıs Düğün Belgeseli gibi çekimlerin yanında, Profesyonel ve farklı perspektiflerde sıra dışı pozlamalarıyla ünlenmiş Çocuk Fotoğrafçılığı hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. .
Search
En Son Eklenen Fotoğraflar
Bize Ulaşın!

Address: Mehmet Akif Avenue 63, Dereboyu / Lefkosa, North Cyprus E-mail:info@studyoalem.com Telephone.: +90 (392) 229 03 62

E-mail:*
Name:*
4 + = seven
Send message Clear

Kuzey Kıbrıs Hamilelik ve Doğum Fotoğrafçılığı

Sıra Dışını İsteyin !!!

Düğünden sonra ilişkimiz bitmez, daha sırada doğum var…..
‘’Evlendik, mutluyuz, fotoğrafçımıza teşekkür ettik’’ ama ilişkimiz henüz bitmedi. Sırada ne mi var? Çocuklar….. Belki ilk, ikinci, üçüncü…… heyecanınız. Her çiftin hayalidir bebek sahibi olmak. Hamilelik süresi boyunca yaşanan heyecanlar, anne karnındaki gelişme ve doğum anı.

O SİZİN MUCİZENİZ

     Bir bebek sahibi olmaya karar vermek, kalbinizin artık sizin dışınızda atmasına karar vermek gibidir. Bir diğer karar ise bu doğum anını görüntüleyecek olan doğum ve bebek fotoğrafçısı. Kıbrıs  Doğum Fotoğrafçısı ailelerin en özel anlarına tanıklık eder. Onlarla güler, onlarla ağlar, heyecanlarını paylaşır. Kıbrıs’ta Doğum anını ölümsüzleştirecek doğru uzman fotoğrafçıyı seçmelisiniz. Stüdyo Alem hamilelik, doğum ve bebek fotoğrafçısı olarak hizmet vermektedir. Doğum fotoğraf çekimi, sadece bebeğin doğum anı çekimi demek değildir. Kıbrıs Doğum fotoğrafçısı Stüdyo Alem o ana tanıklık etmekle yükümlüdür. Duygulara yoğunlaşır ve o anı sizin için dondurur. Doğum fotoğrafı bir aileye verilebilecek en güzel hediyedir. Doğumunuzu Sezaryen olarak planlıyorsanız, sezaryen ameliyatınızdan 1 saat önce ortak belirlediğimiz bir saatte hastane odanızda buluşuyoruz. Tanışmamızla birlikte, doğuma hazırlık fotoğraflarınız ile çekime başlanır.

Hep söylediğimiz gibi; “geriye kalan sadece fotoğraftır.” Ve en değerli varlıklarımızın, yarınlarımızın doğum öncesi ve doğum anı fotoğraflarını bir fotoğrafçı gözüyle yakalamaktan ziyade, bir hikâyeci gözüyle de iyi ifade ediyoruz.

Hamilelik ve Doğum Anı Fotoğraf Hizmet Paketleri

Kıbrıs Hamilelik & Doğum Fotoğraf Paketi 1:

 • On-call 24/7  Ulaşım imkanı
 • Doğum öncesi ve Doğum anı boyunca fotoğaf hizmeti.
 • 2. Fotoğrafçı tarafınca, Aile ve özel misafirlerin doğumun gerçekleşeceği Klinik yada Hastanede bekleme anının fotoğraflanması.
 • Çekilen bütün fotoğraflarda Full production ve Editing
 • Bebeğin Anne ile ilk buluşması ve dünyaya gözlerini ilk açtığı an
 • Tüm çekilen fotoğrafların DVD ortamında teslimatı
 • Online Password Korumalı Photo Gallery

Kıbrıs Hamilelik & Doğum Fotoğraf Paketi 2:

 • Baba ve Hamile Anne adayının Doğal Mekan da fotoğraflanması
 • Bebeği bekleyen ve ona özel hazırlanmış odası ve aile fertlerinin fotoğraflanması
 • 2 Profesyonel Fotoğrafçı tarafınca Doğum anı ve
 • 2. Fotoğrafçı tarafınca, Aile ve özel misafirlerin doğumun gerçekleşeceği Klinik yada Hastanede bekleme anının fotoğraflanması.
 • Bebeğimizin 6 aylık kına ve/veya dış mekanda aile ile birlikte fotoğrafları
 • 100 adet 15x21cm fotoğraf baskısı ve özel yapım bebek albümü
 • Çekilen bütün fotoğraflarda Full production ve Editing
 • Bebeğin Anne ile ilk buluşması ve dünyaya gözlerini ilk açtığı an
 • Tüm çekilen fotoğrafların DVD ortamında teslimatı

-

 

Kıbrıs Doğum Fotoğrafçılığı Çekim Bilgisi

 

 

Bu sayfada doğum fotoğrafçılığı ve ben nasıl çalışıyorum bilgisi yer almaktadır. Eğer bu sayfaya bakıyorsanız öncelikle TEBRİKLER!!! Tatlı mı tatlı yavrunuzu bekliyorsunuz demektir.

Kuzey Kıbrıs’ta Doğum çekimi için normal veya sezeryan doğumlarda farklılıklar var. Normal doğum bekliyorsanız, doğum belirtileri gösterdiğiniz zaman haberleşiyoruz. Hastaneye yatışınızla birlikte sancılarınız hafif düzeyde iken sizi ve ailenizi fotoğraflıyorum. Sancılarınız sizi oldukça rahatsız etmeye başladığında pek fotoğraf çekmiyorum. Bekleme durumunda genelde dışarda oluyorum. Doğum anı geldiği zaman doktorunuz içeri çağırıyor ve doğum anını ve bebeğin sonraki tüm karelerini yakalıyorum. Doğumdan sonra da aileyi, bebeği ve sizi biraz daha fotoğraflıyorum. Kişisel olarak tercihim doğumdan sonraki 1 saat içinde yanınızdan ayrılmak. Annenin doğumdan sonra kafası karışık, duyguları çok değişken olabiliyor. Üstelik kendini çekilmek istemeyecek kadar yorgun ve nahoş hissedebiliyor. Bu nedenle aileyi ilk duygusal anlarda fotoğraflayıp, annenin de bebekle ilk görüntülerini çektikten sonra yanınızdan ayrılıyorum. Bu durumu telafi etmek ve bebeğin ve annenin güzel pozlarını çekebilmek için doğum paketimde yenidoğan çekimi mevcut. Yenidoğan çekimi ile ilgili bilgiyi yine ayrıntılar bölümünde yenidoğan çekimi kısmında bulabilirsiniz. Özet olarak bebeği ne kadar küçükken çekersek o kadar güzel fotoğraflar yakalayabiliyoruz. Annenin de kendine gelmesini gözönünde bulundurarak 5 – 21 gün arasında bir tarihde yenidoğan çekiminizi gerçekleştiriyoruz.

Sezeryanla doğumda doğumdan önce, doğum anında sürekli fotoğraf çekiyorum. Bebeğin ilk çıkış anı ve hazırlanması sırasındaki kareleri yakalıyorum. Doğumdan sonra yine bebeği ve aileyi fotoğraflıyorum. Annenin katılmasından sonra yine ilk kareleri fotoğraflayıp doğumdan 1 saat sonra ailenin yanından ayrılıyorum. Yine en güzel kareleri yenidoğan çekimine bırakıyoruz.

Her iki doğumda da fotoğraflarınızdan oluşan panoramik bir albüm tasarımı ile birlikte fotoğraflarınızın dijital hallerini size veriyorum. Eğer dilerseniz fotoğraflarınızla ayraç, takvim gibi tasarımların yanında, anneanne babaanne gibi en yakınınız olan büyüklerinize sizin albümünüzün aynısının bir cep boyutunu hediye edebilirsiniz. Bu detayları çok yakında ürünler sayfamda  bulabilirsiniz.

– Doğum süreci çok özel bir süreçtir. Kendim de iki doğum yaptığım için annenin nasıl duygular hissettiğini, nasıl heyecanlar yaşadığını çok iyi biliyorum. Bazen aileler doğum fotoğrafçılığı ile ilgili endişeli olabiliyorlar. Ben nasıl çalışıyorum anlatmak isterim. Öncelikle doğum anı çok mahrem bir an olduğu için hiç bir zaman uygunsuz bir kare çekmem ve size vermem. Annenin rahatsız olacağını düşündüğüm hiçbir anında fotoğraf çekmem. Mutlu ve heyecanlı anları çekerim. Normal doğumda anneyi üzerini tamamen örterek uygun bir duruma sokuyorlar. Anneyi bu şekilde hazırladıktan sonra içeri fotoğrafçıyı da çağırıp arka tarafda bebeği rahatça çekebileceği bir konuma yerleştiriyorlar. Ben bu durumdan sonra da bebeğin ilk çıkışını ve sonraki hazırlanmasını çekiyorum. Burda çekilen fotoğraflardan size asla kanlı veya uygunsuz bir kare sunmam. Verdiğim tüm fotoğraflar uygun şekilde düzenlenerek güzel bir şekilde sunulmaktadır.

– Asıl olan annenin rahatı, ailenin fotoğraflara bakınca gülümsemesi, bebeğin konforudur. Bu süreci de çok iyi bildiğim için size doğum öncesi, doğum sırası ve sonrasında her şekilde yardımcı olacağım. Sağlıklı bir doğum dilerim, birlikte bir doğuma girmek dileği ile.

Başka sormak istediğiniz sorular için bana info@studyoalem.com adresinden yada buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Doğum Fotoğrafçısı

İpek Alemdar Akça

 

Top! ENGLISH / TÜRKÇE Web design by Alpadeo.
Social Links:
FACEBOOK
TWITTER