Kıbrıs Fotoğrafçılık
Hakkımızda
Kuzey Kıbrıs Düğün ve Doğum Fotoğrafçısı Stüdyo Alem, İç ve Dış Mekan albüm fotoğrafçılığı, Organizasyon fotoğrafçılığı, Sünnet, Kına Gecesi Fotoğrafçılığı, Nişan, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Reklam, Ürün ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Doğum Günü, Özel Parti Fotoğrafları, Kıbrıs Düğün Belgeseli gibi çekimlerin yanında, Profesyonel ve farklı perspektiflerde sıra dışı pozlamalarıyla ünlenmiş Çocuk Fotoğrafçılığı hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. .
Search
En Son Eklenen Fotoğraflar
Bize Ulaşın!

Address: Mehmet Akif Avenue 63, Dereboyu / Lefkosa, North Cyprus E-mail:info@studyoalem.com Telephone.: +90 (392) 229 03 62

E-mail:*
Name:*
4 + eight =
Send message Clear

Kıbrıs Balayı Fotoğrafçılığı

Seda & Engin Kıbrıs Balayı Fotoğrafları

Seda & Engin Kıbrıs Balayı Fotoğrafları

Sinan & Aydil Kıbrıs Balayı Fotoğrafları

Sinan & Aydil Kıbrıs Balayı Fotoğrafları

Cemre & Uğur Kıbrıs Balayı Fotoğrafları

Cemre & Uğur Kıbrıs Balayı Fotoğrafları

 

Uzun uğraşlar vererek hazırlandığınız düğün sona erdi.

Gecenin yıldızları için şimdi sıra Balayı Tatili’nde.

Hayatınızın en özel tatiline çıkmak üzeresiniz fakat bu kez yakınlarda sizi fotoğraflayabilecek kimseler yok…

Balayının tüm büyüsünü selfie’ye teslim etmek de pek yeterli görünmüyor.

‘’Pardon, bir fotoğrafımızı çekebilir misiniz?’’ diyerek uzattığınız kamerayı tebessümle alan her kişi ’’Elbette’’ der ve fotoğrafınızı çeker fakat sonuçları sizi tatmin etmeye bilir.

Oysa biz isteriz ki önceden planladığımız bu özel tatilin her anı, kusursuz birer anıya dönüşsün.

Tam da bu noktada Kuzey Kıbrıs Balayı Fotoğrafçısı Stüdyo Alem Fotoğrafçılık,  profesyonel hizmet kadrosuyla ve fotoğrafçılarıyla size eşlik ediyor.

Dilerseniz Kuzey Kıbrıs Balayı hikayenizi,  video çekimleriyle kısa film tadında bir klip ile eğlenceli bir anıya dönüştürüyoruz.

Balayında Kuzey Kıbrıs’ın neresinde olursanız olun sizin planladığınız mekanlara gelerek hikayenizi anıya dönüştürüyoruz.

Anılarınızı yaşatın…

 

Nasıl Ulaşabilirim?

Kuzey Kıbrıs Balayı Fotoğraflarınız ve/veya Kuzey Kıbrıs Balayı kısa filminiz için bizlere buraya tıklayarak ulaşabilir, bilgi alabilir, randevunuzu yazdırabilirsiniz.

 

Kuzey Kıbrıs Balayı Fotoğraf ve Hizmetleri neleri içerir?

 

Kuzey Kıbrıs Balayı Fotoğrafçılığı Digital fotoğrafçılıktır.Balayınız süresince belirleyeceğimiz bir veya birden fazla doğal mekanda profesyonel ekip ve ekipmanlarca fotoğraflarınız çekiliyor, tamamı editlendikten sonra yüksek çözünürlüklü halleriyle sizlere en geç 10 gün içinde teslim ediliyor.

Orjinal digital kopyaları alındıktan sonra dilerseniz album yaptırabilir, facebook, tweeter, instagram paylaşımları yapabilir, baskı alabilirsiniz.

Top! ENGLISH / TÜRKÇE Web design by Alpadeo.
Social Links:
FACEBOOK
TWITTER