Kıbrıs Fotoğrafçılık
Hakkımızda
Kuzey Kıbrıs Düğün ve Doğum Fotoğrafçısı Stüdyo Alem, İç ve Dış Mekan albüm fotoğrafçılığı, Organizasyon fotoğrafçılığı, Sünnet, Kına Gecesi Fotoğrafçılığı, Nişan, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Reklam, Ürün ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Doğum Günü, Özel Parti Fotoğrafları, Kıbrıs Düğün Belgeseli gibi çekimlerin yanında, Profesyonel ve farklı perspektiflerde sıra dışı pozlamalarıyla ünlenmiş Çocuk Fotoğrafçılığı hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. .
Search
En Son Eklenen Fotoğraflar
Bize Ulaşın!

Address: Mehmet Akif Avenue 63, Dereboyu / Lefkosa, North Cyprus E-mail:info@studyoalem.com Telephone.: +90 (392) 229 03 62

E-mail:*
Name:*
− 2 = six
Send message Clear

Studyo Alem Hakkında

Stüdyo Alem Fotoğrafçılık, bir Alemdar Elektronik Ltd. Kuruluşudur.

Aile şirketimiz 1980li yıllarda bilgisayar kursları vererek iş hayatına başlamıştır. 1982 yılından itibaren Radyo, Televizyon ve Müzik Seti tamiri ile büyümeye başlamış ve 1988 yılında Alemdar Elektronik LTD ŞTİ adını alarak bugünkü konumuna gelmiştir. Geçen bu süre içinde elektronik yedek parçaya verdiği önem ve getirdiği çeşit miktarından dolayı haklı bir şekilde “Elektroniğin Süpermarketi” ibaresini kazanmıştır.

Alemdar Elektronik ailesi hızlı büyümesine 1990 yıllardan başlayıp günümüze kadar devam etmiş ve şu anda Sarayönündeki Merkez Binası’nın yanı sıra Taşkınköy şubesi ile Kuzey Kıbrıs Türk halkına sınırsız ve verimli hizmet vermeye devam etmektedir.

Stüdyo Alem Digital Fotoğrafçılık, 2007 yılında Alemdar Elektronik ailesine kazandırılmış ve 2010 yılı başlarında Dereboyundaki yeni elit ve lüks stüdyosunda fotoğrafçılık hizmeti vermeye başlamıştır.

Stüdyo Alem, Alemdar Ailesi’nin yetiştirdiği iki genç ve dinamik beyin tarafından işletilmekte ve günden güne gelişimini sürdürmektedir.

Kuzey Kıbrıs’ta Fotoğrafçılık hizmetinde sınır tanımayan Stüdyo Alem Fotoğrafçılık,  Düğün Fotoğrafçılığı, Hamilelik ve Doğum Anı Fotoğrafçılığında uzmanlaşmıştır. Kuzey Kıbrıs’ta Düğün ve Doğum Fotoğrafçısı Stüdyo Alem, İç ve Dış Mekan albüm fotoğrafçılığı, Organizasyon fotoğrafçılığı, Sünnet, Kına Gecesi Fotoğrafçılığı, Nişan, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Reklam, Ürün ve Tanıtım Fotoğrafçılığı, Doğum Günü, Özel Parti Fotoğrafları, Kıbrıs Düğün Belgeseli gibi çekimlerin yanında, Profesyonel ve farklı perspektiflerde sıra dışı pozlamalarıyla ünlenmiş Çocuk Fotoğrafçılığı hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. Yarınlarımız, Gözbebeğimiz, biricik varlıklarımızın en güzel günlerini ve anlarını fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirip onlara muhteşem ve paha biçilmez bir miras bırakıyoruz.

Top! ENGLISH / TÜRKÇE Web design by Alpadeo.
Social Links:
FACEBOOK
TWITTER